DRESS CODE

Jak se obléci?

Ples je laděn do atmosféry všemožných her, a stejně tak můžete sladit své šaty. Jedná se o napůl maškarní akci - můžete přijít v odpovídajícím kostýmu či s doplňky, ale i v klasickém obleku či večerních šatech klidně jako na jakýkoliv jiný ples. Pokud si dáte tu práci a vyzdobíte se dle letošního tématu, rozhodně přispějete k hravé atmosféře a neztratíte se v davu ;)

Vítáme vlastní kreativitu a iniciativu co se vymýšlení kostýmů a doplňků týče ;) Pro pro inspiraci co stylově očekávat se můžete podívat na minulý bál a co si lidé vzali na odpadkový plastPles.


Inspirace ke kostýmům

Jakou hru jste rádi hráli na některé z IS a HB víkendovek? Trifidy? Můžete přijít v zeleném, obaleni kytkami nebo vybaveni šátky a oslepovat tanečníky kolem. Labyrint srdce a ráj světa? Přijďte polepeni kartičkami událostí, které se Vám v životě již staly...nebo je jako Osud lepte druhým - třeba se podle nich začnou chovat. Kamasútra race? No comment... Místo zážitkovek chcete deskové hry? Kolik panáčků z Carcassone se vám vejde oběšených na náhrdelník? Místo kravaty si můžete navázat hexy z Catanu...PC hry? Přijďte jako Mario nebo se ověšte CD s Vašimi oblíbenými hrami...Dětské hry? Třeba Vás něco napadne...:)